Tania drukarnia internetowa - Tanie drukowanie - Tanie wizytówki oraz ulotki w drukarni OTOdruk
Tanie ulotki oraz wizytówki foliowane

O firmie

 • Druk offsetowy
  Druk offsetowy
 • Druk cyfrowy
  Druk cyfrowy
 • Profesjonalne studio graficzne
  Profesjonalne studio graficzne
 • Szybka dostawa
  Szybka dostawa

 

OTOdruk Drukarnia / Studio Reklamy jest prężnie rozwijającą się firmą w branży reklamowej. Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy park maszynowy oraz wysokiej jakości materiały umożliwiają zachowanie świetnej jakości druku, zachowując przy tym najniższe ceny w Kraju.

Istniejemy na rynku poligraficznym ponad 15 lat. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, którą będą mogli Państwo dostosować odpowiednio do swoich potrzeb. Naszą specjalizacją jest druk offsetowy wizytówek, ulotek, plakatów, kalendarzy, teczek ofertowych oraz innych druków akcydensowych, których jakość zapewni Państwu pełną satysfakcję.

Najlepsze materiały i dogodne terminy realizacji sprawiają, że zaufały nam setki tysięcy klientów. W przypadku pytań odnośnie zamawianych produktów, służymy fachową pomocą. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości, postaramy się je rozwiać i wybrać najlepsze rozwiązanie drogą mailową lub telefoniczną. Można również przyjść do nas osobiście aby złożyć zamówienie. Pomożemy, doradzimy , dopasujemy produkt odpowiednio do Państwa wymagań. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów ! 

 

OTOdruk Drukarnia codziennie analizuje potrzeby klientów tak aby nasza oferta była zawsze aktualna zgodnie z panującymi trendami.


Głównym aspektem naszej działalności jest sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Dzięki dogodnym umową z firmami kurierskimi, Państwa zlecenie dotrze na miejsce bezpiecznie i w expresowym tempie.


Ogromnym plusem współpracy z OTOdruk drukania jest profesjonalne studio graficzne, gdzie mają Państwo możliwość współpracy z najlepszymi grafikami w branży. Pozwala to na wykonanie projektu w błyskawicznym tempie, a tym samym pełne zadowolenie Klienta z efektu końcowego bez konieczności dojazdu do naszej siedziby. Nasi graficy są do Państwa dyspozycji codziennie przez siedem dni w tygodniu.


Specjalizujemy się w trzech najbardziej powszechnych technikach druku:
- wysokonakładowy druk offsetowy (opłacalny od 1000 szt.)
- niskonakładowy druk cyfrowy (opłacalny już od 1 szt.)
- trwały druk solventowy (wielkoformatowy) - bannery, folie na pojazdy, reklamy, szyldy itp.


Dzięki dogodnemu usytuowaniu proponujemy Państwu także odbiory osobiste.
Klienci z takich miast jak Sosnowiec czy też Dąbrowa Górnicza oraz innych okolicznych mają możliwość odebrania swojego zlecenia zaraz po wydruku.

Wszsytkie ceny podane na naszych stronach są cenami brutto i zawierają 23% podatku VAT. Oferujemy również bardzo korzystne rabaty
dla Agencji Reklamowych i punktów poligraficznych. 

 

OTOdruk - Twoja tania drukarnia internetowa ...Płatności On-Line
     
Informacje: Dla grafików: Kontakt:
O firmie • Makiety Otodruk Drukarnia / Studio Reklamy
Program partnerski - Twój Sklep On-Line • Wymagania techniczne projektów ul. Graniczna 10 , 41-300 Dąbrowa Górnicza
Działalność charytatywna • Na co zwrócić szczególną uwagę tel. 32 762 57 21 , tel.kom. 796 780 780
Polityka prywatności (Cookies) • Przesyłanie plików e-mail: reklama@otodruk.com
     
Płatności PAYu
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu I Projekt i realizacja OTOdruk 2014

Zawartość strony internetowej www.otodruk.com jest chroniona przez polskie prawo autorskie oraz prawo własności intelektualnej. Prawa do serwisu OTOdruk OnLine oraz treści w nim zawartych należą do firmy OTOdruk. Wszystkie logotypy, projekty, nazwy własne, filmy, teksty, formularze, skrypty, kody źródłowe, hasła, znaki towarowe, znaki serwisowe są znakami zastrzeżonymi i należą do serwisu OTOdruk. Pobieranie, kopiowanie, modyfikowanie, reprodukowanie, przesyłanie lub dystrybuowanie jakichkolwiek treści ze strony www.otodruk.com bez zgody właściciela jest zabronione.
Rozmowa z konsultantem Napisz do nas... Wyślij